پاسخ سوالات در مورد تلفن های بیسیم پاناسونیک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فن آوری FHSS چیست ؟

  در یک تلفن بی سیم دیجیتال، فرکانس یکنواخت به کانالهای زیادی تقسیم می شود و یکی از این کانالها جهت انجام تماس مورد استفاده قرار می گیرد. FHSS  یک فن آوری است که کانال فرکانس را با فواصل بسیار کوتاه عوض می کند (تقریبا ۱/۰ ثانیه) و بدین ترتیب از تداخل امواج با دستگاه های دیگر جلوگیری می نماید.

  این امر همچنین استراق سمع مکالمات شما را غیر ممکن می سازد. یک سری داده های واحد مربوط به صدای ارسالی را نیز می توان بر روی چندین فرکانس ارسال نمود و بدین ترتیب در صورتیکه بر روی یک فرکانس (کانال) خاص نویز وجود داشته باشد ، سیستم جهت دستیابی به کیفیت صدای بهتر به یک فرکانس متفاوت خواهد رفت. به همین دلیل است که پاناسونیکFHSS را به همراه DECT توصیه می نماید.

  دفترچه تلفن مشترک چگونه عمل می کند؟

  اشتراک دفترچه تلفن به صورت خودکار بین گوشی ها انجام می شود. بدین ترتیب نیازی به کپی کردن شماره تماس در دفترچه تلفن از یک گوشی به دیگری وجود نخواهد داشت. همچنین یک شماره تماس دفترچه تلفن در صورت حذف از طریق یک گوشی از گوشی های دیگر نیز حذف خواهد شد.

   در صورت قرار دادن گوشی روی پایه، آیا به باتری آسیب خواهد رسید؟

  خیر، هیچگونه آسیبی به باطری نخواهد رسید. از باطری های نیم قلمی(AAA) NI-MH (RO3)استفاده نمایید. باتری قدیمی و جدید را با هم استفاده نکنید.

  *این باطری را نمی توان در سری KX-TG23xx استفاده نمود.

   هنگام صحبت با طرف دیگر خط صدای شخص می پیجد و قطع و وصل می شود، چرا چنین اتفاقی می افتد؟

  حالت ۱ : در صورتی که پیچیدن صدا در نخستین باری که از تلفن استفاده می نمایید اتفاق افتد، این امر طبیعی است . تلفن در طول ۱۰ ثانیه اول مکالمه خود را تنظیم می نماید.

  حالت ۲ : در صورتی که پیچیدن صدا تنها در گوشی لتفاق افتد، حالت «از بین برنده اکو» را فعال نمایید. در صورتی که صدا ها هم در گوشی  و هم در پایه می پیچد، به احتمال قوی صداها پایه به این دلیل می پیچد که پیغامهای ارسالی از خط تلفن بر می گردند. این مشکل معمولا هنگامی اتفاق می افتد که تلفن به یک مودم ADSL یا دیگر انواع آداپتورها وصل شده باشد.

   برد یک تلفن بی سیم دیجیتال چقدر است؟

  برد یک تلفن بیسیم توسط مسافت موثری که در آن امکان صحبت و کیفیت صدا حفظ شود تعیین می گردد. برخلاف سیستم های آنالوگ، سیستم های دیجیتال از نوعی فن آوری استفاده می کنند که جهت جلوگیری از تداخل با دیگر دستگاهها فرکانس یکنواخت ارسالی را به چندین کانال تقسیم می نمایند. هنگامی که هیچگونه مانعی بین پایه و گوشی بی سیم وجود نداشته باشد ، برد موثر ممکن است افزایش یابد بدون اینکه کیفیت صدا دچار افت گردد.

  با استفاده از همین فناوری، نویز دیگر دستگاه ها به حداقل رسیده و داده های مربوط به صدا به پیغام دیجیتال تبدیل شده و ارسال می گردند. دستگاه گیرنده سپس داده های مربوط به صدا را باز تولید نموده و بهترین کیفیت صوتی را ارائه می دهند. به همین دلیل است که پاناسونیک تلفن های بی سیم دیجیتال را عرضه می نماید.

  ادامه مطلب
  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 8 اسفند 1395 ساعت: 16:08
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123