اشتباهات رایج هنگام خرید دوربین مداربسته پاناسونیک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  خرید دوربین مدار بسته از جمله تجهیزاتی می باشد که در خرید آن باید دقت نمود و آن را با توجه به نیاز مصرف تهیه کرد. از این رو افراد نمی توانند به تنهایی به این هدف دست یابند زیرا این کار به مشاوره با یک متخصص و کارشناس در زمینه نصب دوربین مدار بسته نیاز دارد. برخی افراد بدون مشاوره و تحقیق در این زمینه اقدام به خرید دوربین مدار بسته می کنند و دچار هزینه های زیاد و یا نرسیدن به هدف مورد نظر خود جهت بخش امنیتی و نظارتی خود می شوند. در ادامه به آن ها می پردازیم.

  معمولا افرادی که برای خرید دوربین مداربسته به بازار مراجعه میکنند به دلایل مختلفی اشتباهاتی را در هنگام خرید انجام میدهند. اگرچه این اشتباه در تصمیم گیری همگانی نیست و بعضی از آنها کمتر و بعضی دیگر بیشتر رخ میدهند اما درواقع به نوعی اشتباهاتی تاثیرگذار هستند وبعضا ممکن است باعث بی اثر شدن پروژه ی راه اندازی شده شود.

   

  اشتباه اول

  استفاده از دوربین گردان یا اسپیددام برای اهداف امنیتی یا بدون اپراتور

  اگرچه دوربین مداربسته های اسپیددام دارای قابلیت های ویژه و کارآمدی هستند اما بدون حضور اپراتور ثابت برای کنترل آن حتی ممکن است کنترل محیط به طورکامل از اختیار شما خارج شود. هدف از طراحی دوربین مداربسته گردان استفاده از نهایت توان برای کنترل دقیق محیط و ارتقا امنیت به بالاترین درجه حفاظتی ممکن دریک پروژه است، اما با نبود اپراتور و اکتفا به تنظیمات اتوماتیک سلامت و امنیت پروژه را باخطر جدی مواجه خواهد کرد. زیرا ممکن است دوربین مداربسته درلحظه بروزمشکل و اتفاق در زاویه ای غیر از حالت دلخواه قرار گرفته باشد. پس لزوم استفاده از اپراتور برای این نوع دوربین های مداربسته کاملا ضروری و اجتناب ناپذیر است و درصورت عدم استفاده از اپراتور بهتر است از دوربین مداربسته ثابت و بدون موتور گردان استفاده کنیم

  راه حل اشتباه اول

  در صورتی که میخواهید یک سیستم امنیتی موثر داشته باشید بهترین روش استفاده از دوربین های ثابت در تمامی ورودی ها و نقاط حساس است، به صورتیکه بتوانید در هر لحظه وقوع حوادث را ببنید و در صورت نیاز به بازپخش تمام دوربین ها دسترسی داشته باشید. برای پشتیبانی از دوربین های ثابت و افزایش تاثیر آنها می توانید در محیط های بزرگ از دوربین های گردان نیز استفاده کنید به این شرط که اپراتوری برای کنترل آنها وجود داشته باشد.

  اشتباه دوم

  استفاده از دوربین های گردان یا اسپیددام برای پوشش گسترده

  : اشتباه دیگر در استفاده از دوربین های گردان، استفاده از این دوربین برای پوشش یک محوطه بزرگ است. دوربین گردان گرچه می تواند در تمام 360 درجه زاویه اطراف خود بچرخد اما نمی تواند به صورت هم  زمان تمام این زوایا را فیلم برداری کند پس اگر حادثه ای پشت دید دوربین اتفاق بیوفتد شما به هیچ عنوان نخواهید توانست به بازپخش آن دسترسی داشته باشید.

  راهکار مشکل دوم

  راه کار این مشکل هم تاحدودی به مشکل اول مربوط است، استفاده از دوربین مداربسته هایی با لنز ثابت باعث میشود تا تمام مناطق را تحت پوشش داشته باشید. شاید یک راهکار جامع استفاده ی هردو نوع دوربین مداربسته است که باعث تسلط کامل شما بر محیط خواهد شد.

  ادامه مطلب
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 10 اسفند 1395 ساعت: 10:08
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123